Duzi Chłopcy

Blog dla mężczyzn, którzy zmienili zabawki

0

4 skuteczne rady jak zniszczyć swój związek

męsko-damskie problemyrelacje damsko-męskiezwiązki
Problemy w związku

fot. Flickr

Nikt nigdy nie powiedział, że związek to łatwa sprawa. Wręcz przeciwnie. Żyć w nim jest trudno, łatwo jest natomiast go spieprzyć. Nie wiesz jak? Ten poradnik jest więc dla Ciebie. Jeśli jednak zależy Ci na tym, co zbudowałeś z drugą osobą, postępuj na opak.

1. Myśl tylko o sobie
Życie w związku polega między innymi na tym, że nie ma już tylko „Ciebie”, ale jesteście też „Wy”. Jeśli więc zależy Ci na tym, by zostać singlem, myśl tylko o sobie!

2. Nie rozmawiaj o problemach
W każdym związku pojawiają się problemy. Czasem mniejsze, czasem większe, ale są. Jeśli nie staną się tematem poważnych i w stu procentach szczerych rozmów, w niedługim czasie możesz stać się wolny jak ptak.

3. Zachowuj się jak mały chłopiec
Ten punkt odnosi się do poprzedniego. Czasem nie chce się człowiekowi rozmawiać o problemach. Zamiast tego woli zachowywać się jak mały chłopiec i obrażać się, bo ona nas nie rozumie. Nie rozmawiaj więc o problemach, obrażaj się, a będziesz o krok bliżej wolności!

4. Szukaj rozwiązania tam, gdzie nie trzeba
Z problemami można radzić sobie na różny sposób. Na przykład zainteresować się innymi kobietami, relaksować się na imprezach albo szukać szczęścia w używkach. Rób to, a spełnisz swój cel.

David April David April • Marzec 23, 2015


Previous Post

Next Post