Duzi Chłopcy

Blog dla mężczyzn, którzy zmienili zabawki

0

Co mnie kręci, co mnie podnieca w filmie?

DesperadoDobermanfilmyGra o tronGrindhouse: Death ProofkinoPiraci z Karaibów
Kapitan JAck Sparrow z Piratów z Karaibó

fot. Gage Skidmore

Dziś chcę przemycić Wam moje TOP 5 najlepszych męskich kreacji filmowych. Czy leci z nami psychiatra?
Bon apetit!

1. Captain Jack Sparrow (Pirates of the Caribbean)
Mam taką teorię, że Johny Deep gra dobrze wtedy i tylko wtedy kiedy jest pomalowany. Tak, w tym filmie jest pomalowany. Tak, w tym filmie gra dobrze. Tak, w tym filmie jara mnie jak cholera. Nonszalancki, bezczelny, szowinista w obdartych gaciach. Śmierdzi rumem i szlaja się po burdelach. Przesadnie gestykuluje i dramatyzuje. Jak go nie kochać?

2. Tyrion Lannister (Game of Thrones)
DILF (Dwarf I’d Like to Fuck). To jest dopiero pokręcone. Uwielbiam sagę Martinę i uwielbiam Tyriona. Twórcom filmu świetnie udało się uchwycić jego postać. Jest samolubnym, kurewsko inteligentnym dupkiem. Sarkastyczny i charyzmatyczny dziwkarz. Ze swoich słabości buduje swoją oręż. Jak go nie kochać?

3. Kaskader Mike (Grindhouse: Death Proof)
Uwielbiam go za to, że nienawidzę i nienawidzę, za to, że uwielbiam. Psychol, który bez szczególnych powodów postanowił rozwalić kilka kobiet. Ma śmiercioodporne auto i to chyba jedyne co o nim wiadomo. Bezsensownie agresywny buc, który zasłużył na to, co go spotyka. Jak go nie kochać?

4. El Mariachi (Desperado)
To jest ten moment, kiedy rzucam stanikiem w telewizor. Zmęczony życiem facet z gitarrą. Niewiarygodnie niebezpieczny i niesamowicie seksowny. Jedyna jego wada to to, że wybrał Salmę Hayek, a nie mnie. No ale cóż… jak go nie kochać?

5. Yann Le Pentrec (Doberman)
W ogóle nie wiem o co chodzi z Dobermanem. Brzydki, wulgarny bandyta, który lata ze spluwą i drze ryj. Może znalazł się tutaj dlatego, że gra go Vincent Cassel, a ja mam wielką słabość do tego aktora? Może znalazł się tutaj dlatego, bo nie miałam już lepszego pomysłu? A może znalazł się tutaj dlatego, bo po prostu go kocham. Nie wiem, wali mnie to i tak go kocham

wodze fantazji puściła PaniKa

PaniKa • Listopad 24, 2014


Previous Post

Next Post