Duzi Chłopcy

Blog dla mężczyzn, którzy zmienili zabawki

0

Cycki – pigułka szczęścia, a nawet dwie!

cyckidziewczyna z Wrocławiapiękne kobietypiersi
Piersi Wrocław

fot. Screenshot ze strony Gazety Wrocławskiej

Najpopularniejszą informacją wczoraj nie była ani Syria, ani uchodźcy, ani decyzje naszego rządu. Najpopularniejszą informacją wczoraj była na pozór nieciekawa kolizja, która miała miejsce na jednej z wrocławskich ulic. Opisała ją Gazeta Wrocławska, a jak to w mediach bywa, nie ma zdjęcia, nie ma newsa. Więc w myśl tej zasady Jarosław Jakubczak wykonał zdjęcie, gdzie w tle widzimy samochód policyjny i kilku strażaków. Nic ciekawego, gdyby nie pierwszy plan, bo na nim znalazła się młoda dziewczyna (o pięknej twarzy, choć w wielu publikacjach została ona zamazana i słusznie) w kusej bluzce eksponującej piękne i duże piersi. To wystarczyło, by wiadomość o kolizji drogowej stała się newsem dnia z setkami (o ile nie tysiącami) udostępnień, dzięki czemu dotarła do większości narodów, wywołując uśmiech głównie w męskiej grupie odbiorców. Chyba dawno nie doznaliśmy tak dużego, zbiorowego szczęścia polskich mężczyzn.

Zawsze powtarzam, że mężczyźni są prostym gatunkiem. Mamy swoje potrzeby i ambicje, ale szczęście dają nam najzwyklejsze rzeczy, jak wypicie piwa w towarzystwie kumpli, pogranie na playu czy zobaczenie przepięknych piersi. Ten ostatni czynnik szczególnie wpływa na nasze samopoczucie. I to jest piękne!

Dziewczyna, która (przypadkiem lub nie) pojawiła się na wspomnianym zdjęciu, stałą się bohaterką piątku. Męska część obywateli „pokochała ją” i chętnie wyrażała zachwyt nad jej urodą. Już dawno nie było tyle pozytywnej energii w polskiej sieci. A to wszystko przez parę pięknych piersi – dwie pigułki szczęścia

David April David April • Wrzesień 26, 2015


Previous Post

Next Post