Duzi Chłopcy

Blog dla mężczyzn, którzy zmienili zabawki

2

Jordan Carver prezentuje: jak uprawiają seks Polacy, Brytyjczycy, Niemcy i inni

humorJordan Carvermodelki glamourseksstereotypy
Seksowna modelka Jordan Carver śmieje się ze stereotypów i pokazuje seks różnych narodowości

fot. youtube Jordan Carver

Jak wygląda seks w wykonaniu przedstawicieli poszczególnych narodowości? Czy Francuzi są zmysłowymi kochankami, a Niemcy krzyczą „Schneller, Scheller!!!”?

Jordan Carver – niemiecka modelka glamour – wykorzystała panujące stereotypy, by pokazać jak zachowują się w łóżku Francuzi, Polacy, Brytyjczycy, Rosjanie, Japończycy, Niemcy, Włosi i Amerykanie. W Polsce seks jest nudny i można podczas niego stracić portfel, w Wielkiej Brytanii mniej ważny od popołudniowej herbatki, a w Rosji musi mu towarzyszyć wódka. Jednym obrywa się mniej, drugim bardziej. Jordan Carver podkreśla jednak, że to tylko żart. Dla mnie to zajebiście dobry żart. PaniKa też się śmiała ;)

Jeśli o niej mowa, to kiedyś również wykorzystała temat stereotypów i seksu. W efekcie powstał tekst „Kobiecym okiem, czyli multikulti w łóżku”.

David April David April • Grudzień 28, 2014


Previous Post

Next Post

  • arek

    bardzo podobał mi się ten filmik, dopóki nie dowiedziałem się, że to niemra :D i oczywiście nic do niej samej nadal nie mam, ale każdy wie jak wyglądają niemry, a tym bardziej – jak się rypią. Więc niech nie robi z siebie seksownie jodłującej Austriaczki, skoro już każdemu się obrywa ;)

    • paweł

      still bettler niemra story than polki