Duzi Chłopcy

Blog dla mężczyzn, którzy zmienili zabawki

0

Majówka z piekła rodem w Oksie

majówkaOksapodróże

Jeżeli ktoś wam kiedyś powie, drodzy czytelnicy, że „nieważne gdzie, ważne z kim, a najważniejsze by się dobrze bawić” każcie mu, proszę, pierdolnąć się w łeb.
Jeżeli natomiast lubicie mocne wrażenia, dreszczyk emocji, macie wielkie pały i sikacie najdalej polecam wybrać się na wyjazd zgodnie z kluczem :

CZAS TWOIM SPRZYMIERZEŃCEM

Ośrodek wypoczynkowy w OksieIm później tym lepiej, jak mawiają Brytyjczycy, a co nagle to po diable.Poczekaj, masz czas, prawdziwy twardziel zwleka z rezerwacją do ostatniej chwili. W połowie kwietnia zacznij szukać na necie ofert noclegów. Po jakimś tygodniu powinieneś znaleźć najgorszą ruderę w powiecie.

NAJGORSZA RUDERA W POWIECIE

Fakt, ze coś jest brzydkie, albo ma chujowy kolor nie czyni z niego jeszcze rudery. Rudera to nie miejsce, rudera to stan umysłu. Musi mieć dziurawy dach, rozwalające się łóżka pokryte lepką mazią, ściany w kolorze gówna. Kiedy ją zobaczysz, od razu będziesz wiedział, że to ona. Smród wypełni twoje płuca, a nogi odmówią posłuszeństwa. Przestraszony, ale zaciekawiony wejdziesz do środka, powita cie wczesny Gierek. Tak, to czas na jakąś tanią rozrywkę.

TANIA ROZRYWKA

Ośrodek wypoczynkowy w OksieKąpielisko, boisko do kosza, stół ping-pongowy, bilard. Foldery reklamowe kuszą nas swoimi atrakcjami jak dziwki w ciepły, letni dzień. Jak wśród tylu ofert wybrać tę najgorszą? Przede wszystkim pamiętaj, drogi czytelniku, że ilość nie znaczy jakość. Z tego łatwo wywnioskować, że im więcej – tym gorzej. Szukaj miejsc w stylu : „Na terenie ośrodka znajduje się zalew z możliwością wędkowania. Bezpośrednia styczność lasu sprzyja długim i przyjemnym spacerom, ale także grzybiarzom! Ośrodek oferuje kilkanaście różnego rodzaju domków z łazienką. Do dyspozycji wczasowiczów jest restauracja oraz sklep. Posiadamy boisko do gry w siatkę, stół bilardowy, dart oraz stół do tenisa stołowego”. No to można zacząć biesiadę.

BIESIADNICY

Powiesz: nudy. Odpowiem: o ile ich znasz.
Najlepiej jakbyś trafił na domorosłych, wiejskich mafiosów około 40 ze swoimi świnkami i passatami. Tacy są zawsze najbardziej nachalni i upierdliwy. Sceny zazdrości, gwałty, nocne bijatyki. Kto wie? Może cię nawet okradną?

Teraz, drogi czytelniku, pozostaje Ci już tylko rozkoszować się tym horrorem.

kiełbasę doprawiała: PaniKa

PaniKa • Listopad 3, 2014


Previous Post

Next Post