Duzi Chłopcy

Blog dla mężczyzn, którzy zmienili zabawki

0

Metroseksualni, lumberseksualni…- „Dżisus, k***a, ja p******ę!”

lifestylelumberseksualizmmetroseksualizmstyl

Od kilku dni jednym z najczęściej poruszanych w polskich mediach słów jest lumberseksualizm. To styl, który ma zastąpić metro seksualizm i zrewolucjonizować wygląd mężczyzn. Podobno polega na odwoływaniu się do klasycznej męskości, poprzez stylizowanie się na drwali (lumberman = drwal). Czyli, za tydzień przedstawiciele brzydszej płci będą latali w kraciastych koszulach i ciężkich butach, a trzydniowy zarost zostanie zastąpiony bujną brodą? Dżisus, k***a, ja p******ę!

Zastanawiam się dlaczego mężczyzna nie może po prostu dbać o siebie? Dlaczego od razu musi wpasować się do jakiejś grupy, w której nazwie występuje słowo „seksualny”? Dlaczego trzeba ślepo dążyć za kreowanymi trendami i wyglądać tak samo jak inni?

Przepraszam, ale to nie dla mnie. Nienawidzę, gdy ludzie decydują się na to, by sprawiali wrażenie wyprodukowanych w jakiejś fabryce. Każdy z nas jest inny – zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru. Sztuką jest opracowanie własnego stylu, który będzie do nas pasował i z którym będziemy czuć się dobrze. Nie trzeba być lumber czy metro, by wyglądać dobrze.

David April David April • Listopad 23, 2014


Previous Post

Next Post