Duzi Chłopcy

Blog dla mężczyzn, którzy zmienili zabawki

1

Opalanie się topless – tak czy nie?

cyckiopalaniepiersitopless

Rankiem szukałem jakiegoś miłego dla oczu zdjęcia związanego z plażą. Natrafiłem na opalającą się bez górnej części bikini Monicę Bellucci i pomyślałem, że to może być dobry temat na tekst.

Oczywiście o opalaniu się topless decydują same kobiety. W końcu to ich piersi. Gdyby jednak zapytać o zdanie facetów, to zdecydowana większość z nich nie ma nic przeciwko, a nawet pragnie tego, by kobiety dbały o równą opaleniznę na całym ciele. Są jednak przeciwnicy pokazywania niektórych fragmentów ciała na plaży.

Seksowna kobieta topless i jej nagie piersi

fot. Lamilli/wikipedia

Częstym argumentem są dzieci. Przeciwnicy twierdzą, że taki widok źle wpływa na psychikę dziecka. Czy aby na pewno? Jako dziecko bywałem na duńskich plażach, gdzie ludzie wypoczywali na piasku i w morzu topless, a czasem nawet nago. Nie wydaje mi się, by ten fakt spaczył mój umysł. Częstym widokiem na plaży są również same dzieci, które biegają swobodnie bez żadnego stroju. Skoro nie krępuje ich własna nagość, to dlaczego miałyby przejmować się cudzą. To dobre pytanie dla jakiegoś psychologa.

Jeśli jednak w swojej opinii na temat opalania topless kierujemy się przede wszystkim pięknymi widokami, musimy pamiętać o jednym ważnym fakcie. Nie wszystkie piersi są piękne. Biusty z wiekiem mają tendencję do „rozciągania się” i utraty jędrności. Tak więc gdy starsze panie pozbywają się staników, widok może nie być przyjemny.

Nie jest jednak tak, że opalanie topless w miejscach publicznych jest nielegalne. Kobiety mogą to robić, ale jeśli ktoś poczuje się zgorszony, to zabawa może skończyć się mandatem. Ciekawe kto poczułby się zgorszony, widząc nagie, piękne piersi.

David April David April • Listopad 23, 2014


Previous Post

Next Post

  • Cripex

    Podejrzewam, że coś przeciwko będą miały jedynie te osoby, które mają niezbyt pokazowe piersi ;-)
    Taka ludzka zawiść.